Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Międzyzdrojskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Klauzula informacyjna

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. , zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. ; Plac Ratuszowy  1, 72-500 Międzyzdroje lub telefonując pod numer: +48 605 579 533 adres e-mail: sekretariat@mtbs-miedzyzdroje.pl
  2. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w MTBS Sp. z o.o. jest Krzysztof Gałas. Możesz skontaktować się z IODO pod adresem mail: sekretariat@mtbs-miedzyzdroje.pl
  3. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja umowy w celu zawarcia umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, lub czynności związane z przygotowaniem ofert związanych ze świadczeniem usług zarządczych, administrowanie nieruchomościami przez Administratora.
  4. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją umowy lub zarządu nieruchomościami.
  5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania.
  6. Administrator może przekazać Twoje dane następującym odbiorcom: kancelaria adwokacka/ Administrator przekaże Twoje dane następującym kategoriom odbiorców: organom ubezpieczeń społecznych, organom podatkowym, innym organom państwowym i organom samorządowym uprawnionym do pozyskania danych osobowych na podstawie szczególnych przepisów.
  7. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  8. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych.
  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dorota Siarska-Zacharewicz 08-11-2018 10:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Katarzyna Kubasik 08-11-2018
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Kubasik 02-11-2022 09:02