Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Międzyzdrojskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Klauzula informacyjna

Klauzula informacyjna Kontrahent/Lokator/Właściciel

1.       Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym/ podanych w umowie/gromadzonych na etapie rejestracji w systemie jest zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. ul. Cicha 2, 72-500 Międzyzdroje lub telefonując pod numer: 91 3281154

2.       Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja umowy w celu zawarcia umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, lub czynności związane z przygotowaniem ofert związanych ze świadczeniem usług zarządczych, administrowanie nieruchomościami przez Administratora, zwana dalej: "Umową", dla której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.

3.       Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.

4.       Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.

5.       Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 6 lat od dnia rozwiązania lub wygaśnięcia Umowy (art. 118 Kodeksu Cywilnego).

6.       Administrator może przekazać Twoje dane następującym odbiorcom: kancelaria adwokacka/ Administrator przekaże Twoje dane następującym kategoriom odbiorców: organom ubezpieczeń społecznych, organom podatkowym, innym organom państwowym i organom samorządowym uprawnionym do pozyskania danych osobowych na podstawie szczególnych przepisów

7.       Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

8.       Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych.

9.       W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dorota Siarska-Zacharewicz 08-11-2018 10:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Katarzyna Kubasik 08-11-2018
Ostatnia aktualizacja: - 08-11-2018 10:35